Představujeme vám partnery, kteří nám pomáhají zobrazovat krásu Vysočiny ve fotografii.

Realizaci projektu podpořili

Nadace ČEZ, jejímž nejvýznamnějším dárcem je společnost ČEZ, a. s. a některé další společnosti Skupiny ČEZ podporuje projekt Zrcadlení v rámci grantového programu Podpora regionů. Díky podpoře Nadace ČEZ může projekt fotografické soutěže a podpory umělecké a dokumentární fotografie Zrcadlení v regionu Bystřicko opakovaně probíhat v takovém rozsahu a kvalitě, jak jej znají účastníci z předchozích ročníků.
Kraj Vysočina partnersky podporuje prostřednictvím Fondu Vysočiny projekt ZRCADLENÍ již od začátku jeho realizace (2011). Opakovaně získáváme také podporu čelních představitelů Kraje Vysočina v podobě záštity nad projektem, ve třetím ročníku 2013 to byla záštita Radní pro oblast kultury RNDr. Marie Kružíkové, v roce 2014 záštita hejtmana Kraje Vysočina MUDr. Jiřího Běhounka.
Město Bystřice nad Pernštejnem je obcí s rozšířenou působností, která se nachází ve východní části Vysočiny. Je partnerem významně se podílejícím na podpoře a chodu projektu Zrcadlení, který vytváří fotokroniku právě tohoto města a regionu.
Mikroregion Bystřicko leží v severovýchodním cípu Českomoravské vrchoviny. Na rozloze 340 km2 sdružuje 37 členských obcí. Jedná se o turisticky atraktivní kraj, který získal prestižní ocenění Excelentní turistická destinace 2010 (EDEN).
Zoner Press je brněnské vydavatelství, které vzniklo v roce 2004. Je jednou z divizí společnosti ZONER software, a. s. Vydavatelství je zaměřeno na překladové a původní české publikace. Na českém knižním trhu si Zoner Press získal své postavení díky široké nabídce literatury pro fotografy všech úrovní, od začínajících až po velmi pokročilé amatéry i profesionály.
Digitální Foto je časopis zabývající se problematikou digitálního fotografování. Na svých sto stranách nabízí čtenářům přehled zajímavostí a novinek na poli digitálních fotoaparátů, techniky pořizování snímků v rozličných podmínkách, úpravy fotografií pomocí těch nejvhodnějších programů a utilit. Nechybí ani praktické postupy, zajímavé rozhovory a informace o fotografických výstavách. Samozřejmostí jsou testy fotoaparátů a cenové přehledy. Přílohou každého čísla Digitálního Fota je CD s tutoriály.
FOTOLAB.cz je česká obchodní značka společnosti CeWe Color, největšího výrobce fotografických služeb v Evropě. Provozuje celostátní síť vlastních prodejen FOTOLAB.cz a partnerských fotosběren FOTOLAB partner. Kromě fotografií nabízí výrobu CEWE FOTOKNIHY, digitálních fotografií, fotoobrazů, fotokalendářů, fotopřání, fotodárků. FOTOLAB.cz je největším specialistou na fotoslužby a fototechniku v ČR.

Mediální partneři

Regionální Deník Vysočina - člen vydavatelské skupiny VLP - vychází v pěti lokálních mutacích. Největší důraz klade na regionální zpravodajství. Tomu také odpovídá řazení stránek, které v úvodní části listu nabízí čtenáři informace i analýzy z regionu Vysočiny a podrobný zpravodajský souhrn z pěti okresů. Čtenář však současně dostává odpovídající přehled o hlavních událostech v České republice i ve světě, zajímavou formou se pak seznámí s novinkami v ekonomice a kultuře.
Bystřicko je regionální informační měsíčník města Bystřice nad Pernštejnem. Přináší články, souhrny akcí, informace z aktuálního dění města a regionu. V nákladu šesti tisíc osmi set kusů je k dispozici zdarma obyvatelům Bystřice nad Pernštejnem a obcí mikroregionu Bystřicko.
4People Webdesign – společnost specializovaná na kompletní realizaci webových stránek, tvorbu a realizaci grafických návrhů webu, webdesignu, SEO, optimalizací pro vyhledávače, návrhů grafiky, logotypů, tiskovin, vizitek a dalších systémů k prezentaci produktů nebo služeb.
Nezisková organizace FotoMosty podporuje rozvoj aktivit v umění s přednostním zaměřením na výtvarnou oblast a medium fotografie. FotoMosty propojují výtvarnou a fotografickou tvorbu se sociální a pedagogickou sférou a ve spolupráci s dalšími subjekty organizují výstavy, výtvarné a fotografické dílny, literární večery, divadelní, koncertní, filmová představení a další vzdělávací akce.

Záštitu fotofestivalu ZRCADLENÍ 2021 udělili

Ministr kultury ČR

Záštita Kraje Vysočina

Starosta Města Bystřice n. P.
Mgr. Martin Horák

Předseda mikroregionu Bystřicko
Libor Pokorný

Realizaci projektu podpořili

ČEZ Město Bystřice nad Pernštejnem Kraj Vysočina Miniserstvo kultury Mikroregion Bystřicko
Hotel Ala Digitální foto magazín Logo Zoner Press Vinotéka ISSORI

Mediální partneři

FotoMosty Vysočina, regionální týdeník Tvorba webových stránek a optimalizace pro vyhledávače 4People Bystřicko